O targach DremaSilesia

Podziel się

Najlepsze technologie i rozwiązania z branży obróbki drewna, dedykowane profesjonalistom i pasjonatom pracy z drewnem eksponowane w jednym miejscu!

DremaSilesia – targi branży drzewnej i meblarskiej dla profesjonalistów i majsterkowiczów

Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Są idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych zarówno pasjonatom pracy z drewnem, jak i profesjonalistom z branży obróbki drewna.

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki drewna z regionu południowej Polski. Ekspozycja obejmuje maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, dedykowane zarówno małym zakładom rzemieślniczym, jak i dużym fabrykom mebli.

Wydarzenie DremaSilesia z roku na rok gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta i ciekawy program towarzyszący przyciągają zwiedzających z całej Polski, jak również specjalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych trendów i innowacyjnych rozwiązań w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DremaSilesia jako targach regionalnych  jest weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

DremaSilesia to nie tylko zróżnicowana oferta wystawców. Targom towarzyszy szereg interesujących wydarzeń przygotowanych we współpracy z partnerami: Fabryka Mebli Na Żywo – produkcja mebli kuchennych (Infotec Workshop, pokazy automatyzacji FELDER), prezentacje narzędzi i specjalistycznego oprogramowania, warsztaty parkieciarskie, spotkania z twórcami internetowymi, strefa antysmogowa, w ramach których poruszane będą tematy istotne dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.