Zarejestruj się na najważniejsze targi regionalne branży drzewno-meblarskiej

Podziel się

Po kilku latach powracamy do naszych śląskich korzeni, gdzie rozpoczęła się historia targów Dremasilesia. Doskonale znane wydarzenie każdemu profesjonaliście powraca w nowej formule DREMA TOUR.

 

 W ramach modułu AKADEMIA uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy konferencyjnej, w której odbędą się prelekcje, warsztaty i debaty ze specjalistami.
Zaproszeni eksperci poruszą tematy związane z zapobieganiem negatywnych skutków kryzysu m.in. poprzez robotyzację oraz automatyzację zakładów produkcyjnych, czy promocję polskich firm na arenie międzynarodowej. Ważnym zagadnieniem będzie także zrównoważony rozwój, którego idea przyświeca wydarzeniom objętym certyfikatem New European Bauhaus. Zapotrzebowanie na zrównoważone i ekologiczne produkty można zaobserwować w oczekiwaniach klientów.

W module POKAZÓW uczestnicy targów będą mogli  obserwować pracę maszyn i narzędzi do obróbki drewna w praktyce. Wydzielona przestrzeń pozwoli wystawcom zademonstrować najnowsze rozwiązania technologiczne, odpowiadające na potrzeby rynku oraz bieżące trendy. Wyroby, które zostaną stworzone w trakcie trzech dni wydarzenia zostaną przekazane na szczytny cel.

Strefa TARGOWA to odpowiednie miejsce do zaprezentowania swojej oferty przed potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz możliwość odbycia licznych rozmów i spotkań, które sprzyjają jednoczeniu i współpracy polskich oraz zagranicznych przedstawicieli branży.

Partnerem strategicznym dla trasy jest magazyn The Tools i Narzędzioholicy.pl