Wiosenne nowości dla branży drzewnej i meblarskiej - DREMASILESIA już 19 kwietnia w Katowicach!

Podziel się

Zbliżający się czas rocznych podsumowań w branży drzewnej i meblarskiej zachęca do planowania kolejnego sezonu targowego. W poszukiwaniu okazji do licznych spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi i klientami warto zarezerwować w kalendarzu datę 19 kwietnia 2024. To właśnie w tym dniu do śląskiej stolicy meblarstwa zawita DREMASILESIA.

Historia wydarzenia sięga już 2007 roku, gdy Międzynarodowe Targi Poznańskie, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Katowice wyszły z inicjatywą zorganizowania regionalnych targów dla przemysłu drzewno-meblarskiego Górnego Śląska. 

Ostatnia z minionych edycji targów DREMASILESIA odbyła się w 2019 roku - cykliczność wydarzeń przerwała pandemia COVID-19. W targach, które gościnnie zawitały do Sosnowca wzięło udział 77 wystawców z sektora drzewno-meblarskiego. Ekspozycja zajęła wtedy 2000 m2 powierzchni wystawienniczej. W spotkaniach i prezentacjach produktów wzięło udział niespełna 1500 profesjonalistów i entuzjastów branży drzewno-meblarskiej. 

Już teraz zapraszamy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! 

Chcesz wystawić się na targach? Zapraszamy do kontaktu!

Manager ds. Kluczowych Klientów

Aleksandra Szczepaniak
Aleksandra Szczepaniak

PR & Marketing

Marta Hylla
Marta Hylla