DREMASILESIA: POKAZY

Podziel się

Nadchodząca trasa wydarzeń dla przemysłu drzewno-meblarskiego DREMA TOUR to możliwość uczestnictwa w POKAZACH, czyli prezentacji prac maszyn i narzędzi do obróbki drewna w praktyce. Wydzielona przestrzeń pozwoli wystawcom zademonstrować najnowsze rozwiązania technologiczne, odpowiadające na potrzeby rynku oraz bieżące trendy. Wyroby stworzone w trakcie wydarzenia zostaną przekazane na szczytny cel (akcja DREMA DZIECIOM).

Podczas targów DREMASILESIA Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się prawdziwym poligonem doświadczalnym, na którym we współpracy z niezawodnym partnerem Narzędzioholicy i The Tools Magazine zapewnimy wiele emocji! Liczne pokazy praktycznego zastosowania narzędzi i odzieży ochronnej, rozmowy ze specjalistami i pokaźna dawka wiedzy. Nie można tego przegapić!   

Wspólnie z firmą Lazzoni Group zorganizujemy prawdziwe show z udziałem najnowszych technologii, w duchu Industry 4.0. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć działającą na żywo fabrykę  dedykowaną krótkim seriom. Będzie to zautomatyzowany proces produkcji elementów - od rozkroju, przez oklejanie i wiercenie aż do pakowania i odbierania paczek - z implementacją robotów do poszczególnych procesów i  digitalizacją zarządzania tymi procesami. Ciekawostką będzie także prezentacja rozwiązań do tzw. produkcji potokowej, czyli łączenia maszyn używanych za pomocą przenośników rolkowych  i transporterów.

Do zobaczenia na DREMA TOUR: 
  • Katowice (19-21 kwietnia 2024, targi DREMASILESIA)
  • Lublin (21-22 czerwca 2024, targi LUBDREW)
  • Poznań (10-13 września 2024, targi DREMA)