DREMASILESIA: AKADEMIA

Podziel się

Pierwsza edycja największej trasy wydarzeń dla przemysłu drzewno-meblarskiego DREMA TOUR to okazja do spotkań z ekspertami i czołowymi przedstawicielami branży. Nie inaczej będzie podczas Dremasilesia 2024.

W ramach modułu AKADEMIA nasi partnerzy podzielą się praktyczną wiedzą i cennymi doświadczeniami, które pomogą przedstawicielom sektora wzmocnić swoją działalność w kryzysowym i postkryzysowym środowisku. Nad programem merytorycznym czuwa Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzu do obróbki drewna DROMA
i Drema Team. 

To moduł eksponujący aktualne trendy technologiczno-designerskie dla różnych  gałęzi przemysłu  m.in. robotyzacja i automatyzacja środków produkcyjnych, czy mechanizacja tartaków. Na kwietniowych targach nie zabraknie również pokaźnej dawki wiedzy eksperckiej przekazywanej przez przedstawicieli czołowych stowarzyszeń branżowych, firm  konsultingowych, instytutów badawczych i testujących, a także instytucji edukacyjnych dla przemysłu drzewnego.
Już niedługo zdradzimy szczegółowe tematy, które zostaną poruszone podczas pierwszego przystanku na naszej trasie - Dremasilesia! 
Do zobaczenia na DREMA TOUR: 
  • Katowice (19-21 kwietnia 2024, targi DREMASILESIA)
  • Lublin (21-22 czerwca 2024, targi LUBDREW)
  • Poznań (10-13 września 2024, targi DREMA)