Wystawcy DREMASILESIA 2024

12.04.2024 12:52:19

Podziel się

Tegoroczna Dremasilesia to "powrót do śląskich korzeni" dla przedstawicieli branży! Zachęcamy do zapoznania się z listą firm, których stoiska będzie można znaleźć na wydarzeniu. Lista jest wciąż aktualizowana — po więcej informacji zapraszamy do zakładki AKTUALNOŚCI

NOWIGO

Firma Nowigo od kilku lat działa w Pomarzanowicach koło Poznania. Można się tu zaopatrzyć m.in. we fryzy liściaste i iglaste, listwy meblowe dedykowane dla stelaży mebli tapicerowanych czy różnorodne elementy meblowe. W związku z rozszerzeniem oferty i zwiększonym zainteresowaniem klientów, firma postanowiła w ostatnim czasie zainwestować w nowoczesną linię do łączenia elementów drewnianych na mikrowczepy.

CZYTAJ WIĘCEJ

NESTRO

Produkty i usługi firmy NESTRO® dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Bardziej wydajne wykorzystanie surowców np. przy obróbce drewna (brykietowanie, peletowanie) oraz oszczędność energii zwiększa rentowność przedsiębiorstw naszych partnerów. Dalekosiężny sukces opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi NESTRO® już teraz wyprzedzają swój czas. Od wielu lat firma NESTRO® zajmuje się tą problematyką, a rozwiązania które w tym zakresie proponuje są zawsze nowoczesne i pozwalają zaoszczędzić energie, jak również zawsze pozytywnie wpływają na środowisko naturalne. Urządzenia filtracyjne od lat wykazywały znaczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

CZYTAJ WIĘCEJ

TECHNOSPARK

Naszym celem było wyselekcjonowanie najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań high-tech na rynku. Zespół badaczy, inżynierów oraz analityków, stworzył system gaszenia iskier, który śmiało można uznać za najbardziej innowacyjny, prosty w obsłudze, przyjazny dla użytkownika i ekonomiczny. Te systemy oferujemy w ramach Technospark. Nasi klienci mogą liczyć na niemiecką jakość i precyzję oraz polski, bezpośredni i szybki kontakt, obsługę, montaż i serwis.

CZYTAJ WIĘCEJ

REMA S.A

Podstawowym produktem wytwarzanym przez REMA S.A. są pilarki formatowe z wrzecionkiem podcinającym do cięcia drewna i płyt meblarskich. Wytwarzane są także pilarki tarczowe poprzeczne, pilarki tarczowe poprzeczno – wzdłużne, pilarki panelowe, optymalizerki, pilarki wielopiłowe oraz odciągi wiórów.

CZYTAJ WIĘCEJ

BMG PELLETING

Jesteśmy producentem maszyn i linii technologicznych do produkcji granulatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu linii do granulacji o małej i średniej wydajności. Zajmujemy się również produkcją części eksploatacyjnych do granulatorów. Pomagamy w optymalizacji procesów produkcyjnych oraz technologicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PPHU OLCZAK

Dostarczamy wysokiej jakości produkty szklane dla wytwórców balustrad, schodów, mebli, urządzeń i maszyn. Zapewniamy kompleksowy proces obróbki szkła – od rozkroju po hartowanie, co pozwala na obsługę naszych klientów w optymalnym terminie.

https://myjki-warsztatowe.pl/

NARZĘDZIOHOLICY

Branżowy portal oraz społeczność profesjonalistów i entuzjastów wszelkiego rodzaju narzędzi pozwalających na wydajną pracę oraz zmianę na lepsze otoczenia wokół nas. Bazując na wieloletnich doświadczeniach oraz wiedzy powołaliśmy do życia projekt który ma na celu być przyjaznym i nowoczesnym miejscem wymiany informacji, doświadczeń oraz służącym integracji wszystkich pasjonatów narzędzi oraz całej branży narzędziowej. Narzędzioholicy.pl to miejsce jedyne w swoim rodzaju, dla każdego z otwartą głową na nowinki.

CZYTAJ WIĘCEJ

LAZZONI

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem wiertarek przemysłowych stworzonych dla branży meblarskiej. Specjalizujemy się w zakresie wiertarek przelotowych, wiertarek CNC, a także automatyzacji procesu wiercenia. Oprócz szerokiego wachlarza maszyn w standardowej konfiguracji, produkujemy również maszyny customowe oraz głowice wiertarskie bazując na rysunkach elementów otrzymanych od klienta.

CZYTAJ WIĘCEJ

ITA TOOLS

Jesteśmy producentem profesjonalnych narzędzi skrawających. Jako partner biznesowy tysięcy firm z całego świata dostarczamy szereg rozwiązań, które pomagają naszym Klientom usprawniać procesy produkcyjne. Poznaj nas i przekonaj się, dlaczego warto wybrać produkty ITA TOOLS. Zobacz, jak dzięki profesjonalnym narzędziom skrawającym i innowacyjnym rozwiązaniom zoptymalizujesz i obniżysz koszty produkcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

FELDER

Od ponad 65 lat maszyny do obróbki drewna Felder® spełniają swoje obietnice. Wytrzymała konstrukcja, wysoka precyzja wykonania, wydajność i moc podczas codziennego użytkowania - maszyny do obróbki drewna Felder® gwarantują najlepsze wyniki pracy. Jeśli Państwo szukacie pierwszorzędnych maszyn stolarskich - z obrabiarkami do drewna Felder możecie być pewni najwyższej jakości z Austrii, w najlepszej cenie. Gwarantowane.

CZYTAJ WIĘCEJ

INWESTOR

Misją Wydawnictwa Inwestor jest tworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju branży drzewnej i meblarskiej w Polsce oraz promocja wyrobów drzewnych i meblarskich w kraju i za granicą. Wydawnictwo Inwestor dostarcza przedsiębiorcom, wykorzystujących drewno lub materiały drewnopochodne w produkcji, usługach czy handlu – rzetelną, fachową, aktualną, praktyczną, a przede wszystkim przydatną wiedzę. Wszystko to za pośrednictwem wydawanych gazet: Gazeta Przemysłu Drzewnego Meblarstwo Komponenty i Technologie

https://gpd24.pl/kontakt/

KURIER DRZEWNY

Informacje na temat nowości technicznych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne. Porady, które maszyny i narzędzia warto kupić.

https://kurierdrzewny.eu/

FAKTOR

Wydawnictwo branży drzewnej i meblarskiej rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku od wydania tytułu „Meble, Materiały i Akcesoria”, które w krótkim czasie zyskało przychylność czytelników i stało się bardzo poważane wśród reklamodawców i doceniane, stając się tym samym liderem wśród czasopism branży meblarskiej. dzięki wypracowanej strategii i metodzie kolportażu, dbałości o fachowość w tekstach. Mamy jasno określoną grupę docelową i nie jesteśmy pismem dla wszystkich. Naszą grupą docelową są producenci mebli, usługowe zakłady stolarskie i hurtownie materiałów i akcesoriów meblowych. Jeżeli ten target jest dla Was ważny to dołączcie do naszego grona zadowolonych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

FORDAQ

Fordaq zarządza rynkiem online dla profesjonalistów z branży drzewnej. Ponad 290.000 specjalistów z branży drzewnej (tartaki, producenci forniru, materiałów ơciennych i podłogowych) wybrało członkostwo w Fordaq. Wiele największych firm z branży drzewnej w Europie jest członkiem Fordaq Fordaq posiada przedstawicielstwa na całym świecie. Tylko poważne firmy są w sieci Fordaq - z nimi możesz robić poważne interesy.

CZYTAJ WIĘCEJ

DROMA

Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA zostało zarejestrowane w 1992 r. Stowarzyszenie grupuje osoby fizyczne związane z branżą obrabiarek i narzędzi do obróbki drewna oraz większość polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna.

CZYTAJ WIĘCEJ

DOMOWE SANATORIUM

Od 2006 roku dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty marek: Kuvings, Lotus Grill, Blendtec, Yunmai. Naszą misją jest promowanie innowacyjnych i przydatnych sprzętów, które sprawiają, że nasi klienci żyją zdrowiej i lepiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

CRAFTDREW

W CraftDrew tworzymy narzędzia zarówno dla profesjonalnych zakładów stolarskich jak i garażowych hobbystów. Cechuje nas prezycyjna jakość wykonania.

CZYTAJ WIĘCEJ

PREBENA

Firma PREBENA od ponad 50 lat prosperuje na świecie jako producent zszywek, gwoździ, sztyftów oraz narzędzi pneumatycznych, akumulatorowych oraz kompresorów. Produkty z logiem PREBENA znaleźć można w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. PREBENA-Polska jest generalnym przedstawicielem firmy PREBENA na obszarze Europy Środkowowschodniej. W naszej siedzibie w Plewiskach koło Poznania zajmujemy się produkcją drutu, gwoździ, zszywek, a także prowadzimy dystrybucję i serwis narzędzi pneumatycznych marki PREBENA. Dzięki blisko 60- letniemu doświadczeniu w branży elementów złącznych, nasi specjaliści mogą zaproponować nowoczesne i sprawdzone metody łączenia elementów.

CZYTAJ WIĘCEJ

ISKRA

Wiertarki ISKRA zostały zaprojektowane głównie pod kątem produkcji mebli skrzyniowych, choć nie tylko. Ze względu na swą specyfikę pracy są to jedyne tego typu urządzenia na rynku. Charakterystyczną cechą naszych urządzeń jest to, że otwory nawiercane są poprzez posuw wiertarki po płaszczyźnie, efektem czego każdy otwór nawiercany jest z bardzo dużą precyzją i powtarzalnością. Technologia Iskra jest technologią wzorcową dlatego przy produkcji mebli nie ma potrzeby używania ołówka i metrówki do trasowania wymiarów. Wzorcami do nawiercania otworów są akcesoria dołączone do zastawu lub elementy aktualnie tworzonych mebli. Wiertarka występuje w dwóch wersjach – z jednym oraz dwoma wrzecionami.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP SOLUTIONS

Projektuj, wizualizuj, produkuj, twórz dokumentację techniczną. Poznaj najbardziej zaawansowany program do projektowania i produkcji mebli.

CZYTAJ WIĘCEJ

TORBY NARZĘDZIOWE

Torby narzędziowe Veto Pro Pac, to marka PREMIUM która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających, z najwyższą starannością i bezkompromisową jakością wykonania. Produkty Veto Pro Pac od 2002 roku są cenione na całym świecie przez: elektryków, monterów, automatyków, techników serwisowych, mechaników, hydraulików, cieśli szalunkowych, stolarzy, a nawet przydomowych majsterkowiczów. Nasze produkty- torby narzędziowe charakteryzują się niespotykaną dotąd jakością i funkcjonalnością, co przekłada się na dbałość o swoje narzędzia i sprzęt, dzięki pionowemu składowaniu ich wewnątrz. Veto Pro Pac, to marka, która nie ma sobie równych na rynku. Działamy w Polsce od 2020 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

STOWARZYSZENIE PARKIECIARZY POLSKICH

Do głównych celów organizacji należy reprezentowanie interesów i ochrona praw osób zajmujących się usługami w branży parkieciarskiej, doskonalenie uregulowań prawnych, wdrażanie postępu naukowo-technicznego oraz promocja zawodu parkieciarza.

CZYTAJ WIĘCEJ

FESTOOL

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach znamy się doskonale. W związku z tym nasze narzędzia, nasze wyposażenie i nasz serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.

CZYTAJ WIĘCEJ