Firma ITA TOOLS wystawcą targów Dremasilesia 2024

Podziel się

Już w najbliższy weekend ITA TOOLS zaprezentuje swoją ofertę produktową i innowacyjne rozwiązania dla branży meblowej na targach Dremasilesia 2024

Tegoroczna edycja targów Dremasilesia to kolejne wydarzenie, w których mamy przyjemność współpracować z ekspertem w produkcji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych oraz materiałów nieżelaznych ITA TOOLS.

Jest to polska firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych oraz materiałów nieżelaznych. Dzięki jednej z najnowocześniejszych
i najlepiej wyposażonych hal produkcyjnych w Europie gwarantuje  szybki termin realizacji zamówień i pełną dostępność produktów. Ze względu na dynamicznie zmieniający się rynek, ITA TOOLS cały czas poszerza  asortyment i szukamy rozwiązań, które jeszcze lepiej będą odpowiadały na oczekiwania klientów. 

Od kilku lat firma stawia na integralny rozwój na rynkach zagranicznych, współpracując z firmami w ponad 40 krajach na całym świecie. Aktywnie uczestniczy  w branżowych targach zagranicznych, promując nowoczesne oblicze polskiego przemysłu.

Podczas targów Dremasilesia firma chce zaprezentować szeroką ofertę pił tarczowych, głowic frezarskich PCD z nożami wymiennymi i lutowanymi, wierteł, frezów diamentowych oraz bogaty wybór akcesoriów potrzebnych w obróbce drewna. Ważnym elementem ekspozycji będzie także premiera podcinaka diamentowego produkcji ITA TOOLS, ostrzonego innowacyjną metodą ablacji laserowej.

W trakcie wydarzenia zespół PremiumTools zaprezentuje kompletne wyposażenie stolarni oraz cenione marki narzędziowe, takie jak CMT Orange Tools, ITA TOOLS,  Piher, Virutex, Staco, czy Fisch. Frezy do frezarek górnowrzecinowych i CNC, piły tarczowe do elektronarzędzi, pił formatowych i panelowych, wiertła, brzeszczoty, otwornice, ściski, elektronarzędzia — wszystko w jednym miejscu do zobaczenia w prezentacyjnych ekspozytorach.